Wieczory kawalerskie pełne adrenaliny?
Tylko w Warta Fun Park!

Jeśli zastanawiasz się, jak zorganizować wieczór kawalerski, którego przyszły pan młody nigdy nie zapomni, to tutaj znajdziesz odpowiedź!

Wieczory kawalerskie w pubach odchodzą do lamusa, teraz liczy się pomysł na wieczór kawalerski, który dostarczy emocji, wyzwań i endorfin. Tego wszystkiego doświadczycie w Warta Fun Park!

Idealna zabawa na wieczór kawalerski? Paintball!

Stwórzcie drużyny, ustalcie taktykę, zaplanujcie atak i rozegrajcie najbardziej pasjonujący mecz paintballowy! Teren, który przygotowaliśmy, to prawdziwy poligon ze zróżnicowanym ukształtowaniem powierzchni i przeszkodami. Nie utrudnia to jednak orientacji, a pomaga na bieżąco obmyślać nową strategię. Los Waszej ekipy leży w Waszych rękach! Nie musicie martwić się o stroje ani o sprzęt – wszystko znajdziecie na miejscu. Weźcie tylko wygodne buty!

Pomysł na wieczór kawalerski dla fana piłki nożnej? Bumper ball!

Nie myśl sobie, że chodzi o rozegranie zwykłego meczu na boisku. Tutaj zakładacie na siebie specjalne kule, które usztywniając tułów, zabezpieczają ciało od kolan po sam czubek głowy. W kulach bumper ball zderzenia i wywrotki są niestraszne! Ta zabawa nie wymaga ani wyjątkowej kondycji fizycznej, ani specjalnych umiejętności! Największą atrakcją będzie samo zderzanie się z innymi uczestnikami gry! A jeśli uda się do tego strzelić gola, to już dobry humor gwarantowany!

Jesteś zainteresowany/a?

Idealne miejsce na wieczór kawalerski? Z noclegiem!

Po zakończonej rozgrywce Wasza impreza dopiero zaczyna się rozkręcać? Jesteśmy przygotowani i na to! W specjalnie wydzielonym miejscu zorganizujemy dla Was ognisko lub grilla. Upieczecie kiełbaski, zjecie pieczonki, napijecie się ciepłych i zimnych napojów. Nie musicie obawiać się pogody – jeśli zacznie padać deszcz, schronicie się w okolicznym namiocie i tam będziecie mogli kontynuować zabawę i męskie rozmowy.

Jeśli zdecydujecie się na napoje wyskokowe, to koniecznie musicie pomyśleć o noclegu. Do dyspozycji naszych gości jest domek na wynajem dla 6-8 osób, w którym wygodnie odpoczniecie po wysiłku i zabawie przy ognisku.

Jeśli więc szukasz wyjątkowego miejsca na wieczór kawalerski, to już… dłużej nie musisz! W Warta Fun Park spędzicie ekstremalne, pełne adrenaliny, prawdziwie męskie chwile. Obniżenie poziomu stresu, rozładowanie emocji i jednocześnie podniesienie poziomu endorfin – gwarantowane! Nie zwlekaj – napisz lub zadzwoń i umów siebie i swoich przyjaciół na niesamowitą przygodę. Niech ten wieczór kawalerski przejdzie do historii!

Sprawdź jak do Nas dojechać

Wyznacz trasę do Warta Fun Park >>
Poniżej znajdziesz okoliczne miejscowości i przybliżoną odległość.

Wieczory kawalerskie Częstochowa

28 km od Częstochowy

Wieczory kawalerskie Radomsko

30 km od Radomska

Wieczory kawalerskie Kłobuck

27 km od Kłobucka

Wieczory kawalerskie Szczerców

41 km od Szczercowa

Wieczory kawalerskie Bełchatów

55 km od Bełchatowa

Pozostałe miejscowości w okolicy Warta Fun Park:

 • Ostrowy Nad Okszą
 • Pajęczno
 • Kłomnice
 • Gidle
 • Mykanów
 • Kamyk
 • Działoszyn
 • Kamieńsk
 • Rogowiec
 • Kleszczów
 • Strzelce Wielkie
 • Nowa Brzeźnica