Najlepsze imprezy integracyjne pod słońcem?
W Warta Fun Park!

Sposób na udaną integrację pracowników? Dostarczyć im ogrom wrażeń i przeżyć! Jak? Poznaj nasze pomysły!

Wyjazdy integracyjne? Daleko od miasta!

Całymi dniami siedzicie w biurze? Słońce widzicie tylko przez okno, a jedyny podmuch, jaki czujecie na swojej skórze, to podmuch z klimatyzacji? Pora wyrwać się za miasto i solidnie zrelaksować! W Warta Fun Park mamy rozrywki idealne na imprezy integracyjne dla firm.

Jeśli organizacja imprez integracyjnych spędza Ci sen z powiek, to podpowiadamy, jakie atrakcje wyzwolą w Twoim zespole najlepsze emocje:

Impreza integracyjna — pomysły? Paintball!

Paintball jest idealnym rozwiązaniem na wyjazdy integracyjne dla pracowników. Pobudza ducha wspólnej walki i osiągania celów drużyny. W trakcie przygotowania do rozgrywki grupa ustala taktykę, rozpoznaje teren, a jej członkowie czują się odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za innych współgraczy, co zbliża i buduje fundament pod zgraną ekipę. W grze w paintballa mogą wziąć udział wszyscy. Nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie. Nie ma więc wymówek – każdy znajdzie swoje miejsce na naszym poligonie!

Bumper ball — świetny sposób na integrację Twojego teamu

Śmiech, dobra zabawa, czas na wygłupy i szaleństwa, wybuch endorfin to właśnie czeka Twoją ekipę, gdy wybiegnie na boisko ubrana w nasze kule bumper ball. Jeśli myślisz, że to gra tylko dla dzieciaków, to się mylisz! Na co dzień też przecież gracie do jednej bramki! Kule zakrywają prawie całe ciało – od czubka głowy po kolana, dzięki czemu zderzanie się w nich jest bezpieczne, a ryzyko kontuzji niewielkie, dlatego możesz stworzyć mieszane zespoły. Bo kto powiedział, że kobiety i mężczyźni nie mogą razem zagrać w piłkę?

Zwiedzanie okolicy przy okazji wyjazdu integracyjnego

Malownicze tereny, lasy, rzeka — to wszystko zachęca do długich spacerów i pogawędek na łonie przyrody. Kto wie, może problem, którego nie umiecie rozgryźć w biurze, tutaj okaże się całkiem łatwy do rozwiązania?

Ognisko — doskonała okazja do integracji!

Wspólne pieczenie kiełbasek, śpiewanie starych hitów przy akordach gitary, tańce. To wszystko w specjalnie wyznaczonym miejscu w Warta Fun Park. W razie deszczu znajdziecie schronienie pod rozstawionym przy ognisku namiocie.

Jesteś zainteresowany/a?

Wyjazd integracyjny — oferta

Organizacja wyjazdów integracyjnych wiąże się także z koniecznością znalezienia odpowiedniego miejsca do spania dla pracowników. Wybierając Warta Fun Park, nie musicie się martwić o noclegi – w położonych nieopodal domkach możecie zarezerwować miejsca ze specjalnym rabatem dla naszych gości.

Teraz już wiesz, jak ma wyglądać idealna impreza integracyjna dla pracowników: dużo ruchu, zabawy, wspólnego biesiadowania. Pomysły znajdziesz w naszej ofercie. Już dziś zadzwoń lub napisz do nas!

Sprawdź jak do Nas dojechać

Wyznacz trasę do Warta Fun Park >>
Poniżej znajdziesz okoliczne miejscowości i przybliżoną odległość.

Imprezy integracyjne Częstochowa

28 km od Częstochowy

Imprezy integracyjne Radomsko

30 km od Radomska

Imprezy integracyjne Kłobuck

27 km od Kłobucka

Imprezy integracyjne Szczerców

41 km od Szczercowa

Imprezy integracyjne Bełchatów

55 km od Bełchatowa

Pozostałe miejscowości w okolicy Warta Fun Park:

 • Ostrowy Nad Okszą
 • Pajęczno
 • Kłomnice
 • Gidle
 • Mykanów
 • Kamyk
 • Działoszyn
 • Kamieńsk
 • Rogowiec
 • Kleszczów
 • Strzelce Wielkie
 • Nowa Brzeźnica