Wycieczki szkolne, których Twoi uczniowie nie zapomną!

Jeśli myślisz, że organizacja wycieczek szkolnych to przede wszystkim żmudna praca organizatorska, a później godziny chodzenia po muzeach i oglądania zabytków, to się mylisz! Teraz wystarczy jeden telefon albo email i masz ten temat z głowy! Jak to możliwe?

Atrakcyjne propozycje wycieczek szkolnych

Czy wiesz, że dzieci najlepiej uczą się w czasie zabawy? Jeśli zastanawiasz się, co takiego może dać wypad poza miasto i zagranie w paintballa, bumper ball czy wspólne ognisko, to tutaj znajdziesz odpowiedź. Aktywne wycieczki szkolne to świetna alternatywa dla tych tradycyjnych – spędzanych w muzeach czy skansenach. Idealnie wpisują się w aktualne trendy prozdrowotne – odrywają uczniów od ekranów telefonów i komputerów, a przy okazji pomagają budować samoocenę. Jak? Między innymi poprzez zmaganie się z własnymi słabościami, braniem odpowiedzialności za siebie i innych, obmyślaniem taktyki.

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe to przede wszystkim te, które budują grupę i pomagają w pozbyciu się trudnych emocji. Nic tak nie rozładowuje tych ostatnich jak solidna porcja ruchu. Pomysł na wycieczki szkolne jest więc prosty – skorzystaj z oferty wycieczek szkolnych Warta Fun Park już dziś!

Pomysły na wycieczkę szkolną? Paintball i bumper ball w Warta Fun Park!

Dostępne u nas opcje zabawy są całkowicie bezpieczne i odbywają się pod czujnym okiem instruktora. Oferowany sprzęt do paintballa i bumper balla jest wysokiej klasy, nowoczesny i regularnie sprawdzany pod kątem niezawodności.

Co dzieciom i młodzieży daje rozgrywka w paintballa? Przede wszystkim jest to świetna lekcja wychowania fizycznego, na której biega się po zróżnicowanym terenie. Liczy się w niej tempo i refleks. Dodatkowo gra w paintballa uczy strategicznego myślenia, współpracy członków grupy oraz skutecznej komunikacji.

Jeśli szukasz czegoś, co złagodzi napięcia w grupie i sprawi Twoim uczniom dużo frajdy i śmiechu, zaproponuj im bumper balla – to dmuchane kule, nakładane na uczestnika. Chronią go od kolan po czubek głowy, stabilizując przy tym tułów. Bumper ball daje możliwość zderzania się w bezpieczny sposób z innymi graczami oraz z podłożem. Niezapomniane wrażenia i potężna dawka endorfin dla Twoich uczniów gwarantowane!

Jesteś zainteresowany/a?

Wycieczki szkolne jednodniowe na łonie przyrody

Idealny klasowy wyjazd musi skończyć się wspólnym ogniskiem! Wspólne pieczenie kiełbasek, ziemniaków czy chleba to doskonały sposób na dalszą integrację poprzez rozmowy, śmiech, gry grupowe i śpiewy.

A poza tym kto powiedział, że biologii czy geografii można się uczyć jedynie w sali? Okolice Warta Fun Park są idealnym miejscem do pokazania przyrody. Z takiej lekcji Twoi podopieczni na pewno wyciągną więcej niż z suchego wykładu!

Szukasz inspiracji na tanie wycieczki szkolne? Warta Fun Park przychodzi z pomocą!

Oferta wycieczek szkolnych jest bardzo szeroka i nauczyciele mają trudny orzech do zgryzienia, aby w dobie ciągłych podwyżek cen znaleźć rozwiązanie atrakcyjne dla wychowanków, a jednocześnie dostępne finansowo dla ich rodziców.

Satysfakcjonującą wszystkich eskapadę dla uczniów z województw łódzkiego i śląskiego zorganizujesz w Warta Fun Park. Świeże powietrze, ruch, dobra zabawa, emocje, komunikacja, współdziałanie — to czynniki idealnej wycieczki szkolnej! Jeśli wahasz się, dokąd szkoły mogą wybrać się na Dzień Szkoły, Dzień Sportu, Dzień Wagarowicza czy na zwykły wypad integracyjny, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź jak do Nas dojechać

Wyznacz trasę do Warta Fun Park >>
Poniżej znajdziesz okoliczne miejscowości i przybliżoną odległość.

Wycieczki szkolne Częstochowa

28 km od Częstochowy

Wycieczki szkolne Radomsko

30 km od Radomska

Wycieczki szkolne Kłobuck

27 km od Kłobucka

Wycieczki szkolne Szczerców

41 km od Szczercowa

Wycieczki szkolne Bełchatów

55 km od Bełchatowa

Pozostałe miejscowości w okolicy Warta Fun Park:

 • Ostrowy Nad Okszą
 • Pajęczno
 • Kłomnice
 • Gidle
 • Mykanów
 • Kamyk
 • Działoszyn
 • Kamieńsk
 • Rogowiec
 • Kleszczów
 • Strzelce Wielkie
 • Nowa Brzeźnica