Paintball

To przepełniony adrenaliną rodzaj gry zespołowej, polegający na prowadzeniu pozornej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprzężonego powietrza, wyrzucają kulki wypełnione farbą.
Paintball to uniwersalny rodzaj rozrywki, która idealnie sprawdzi się na wszelkich rodzaju imprezach typu: wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny, eventy firmowe. Mecz paintballowy ubarwi i doda pikanterii każdej imprezie i sprawi, że stanie się ona wyjątkowa i niepowtarzalna.
Czymś co nas niewątpliwie wyróżnia na rynku jest nasze pole paintballowe!
To specjalnie przygotowany poligon dla ludzi lubiących wyzwania, co więcej, nie jest on tylko płaskim, nudnym terenem, po którym można jedynie biegać. Zadbaliśmy o zróżnicowanie ukształtowania powierzchni poligonu oraz w ciekawy sposób rozmieściliśmy przeszkody sprawiając, że gra w paintball ma nowy, lepszy wymiar. Każdy gracz staje się taktykiem i los drużyny leży w jego rękach. Dużą zaletą naszego pola jest również bardzo dobra widoczność, co pozwala rodzinie oraz przyjaciołom bezpiecznie obserwować poczynania swoich pociech czy też kolegów.

Jesteś zainteresowany/a?

Jak się przygotować na paintballową rozgrywkę?

Paintball zaliczany jest do sportów ekstremalnych, dlatego aby był bezpieczną i komfortową grą należy się do niego odpowiednio przygotować. Najważniejszą rolę odgrywają tutaj buty – powinny być przede wszystkich sportowe niezależnie od warunków pogodowych, ale dla lepszej gry powinny sięgać za kostkę i mieć podeszwę z antypoślizgowym bieżnikiem. Ze względów higienicznych warto zabrać zmienne ubranie – najlepiej dresy / legginsy i T-Shirty, a w chłodniejsze dni bluzy i bieliznę termoaktywną, czapki i szaliki.

Paintball dla dzieci

Paintball dla dzieci jest niezwykle emocjonującą atrakcją. Dostarcza dużej dawki adrenaliny i radości, ale w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że jest zbyt ekstremalny. Dzieciaki z natury mają znacznie więcej energii niż dorośli, muszą zatem gdzieś ją spożytkować. Rozgrywka paintballowa będzie więc doskonałą opcją, ponieważ jest świetnym treningiem nie tylko fizycznym ale też umysłowym. Paintball opiera się głównie na bieganiu, skrywaniu się i strzelaniu, jednak nie wszyscy biorą pod uwagę tego, że każda taka gra, to również opracowywanie taktyki, dobra komunikacja w grupie, szybkie myślenie i cierpliwość. Każda rozgrywka pozwala zatem doskonale wyćwiczyć i rozwinąć u nich wszystkie te cechy.
Wielu rodziców zadaje sobie pytanie czy to jest bezpieczne dla jej pociechy, odpowiadamy bezwzględnie TAK. Cała rozgrywka odbywa się pod bacznym okiem instruktora a sprzęt jest bardzo wysokiej klasy i w pełni bezpieczny.

Gdzie można zagrać w paintball?

Znajdziesz nas w miejscowości Nowa Brzeźnica – sprawdź mapę. Za daleko? Mamy rozwiązanie!

Paintball z dojazdem

Dowozimy cały sprzęt potrzebny do gry.
Zorganizujemy rozgrywkę w dowolnym miejscu.

Sprawdź jak do Nas dojechać

Wyznacz trasę do Warta Fun Park >>
Poniżej znajdziesz okoliczne miejscowości i przybliżoną odległość.

Paintball Częstochowa

28 km od Częstochowy

Paintball Radomsko

30 km od Radomska

Paintball Kłobuck

27 km od Kłobucka

Paintball Szczerców

41 km od Szczercowa

Paintball Bełchatów

55 km od Bełchatowa

Pozostałe miejscowości w okolicy Warta Fun Park:

 • Ostrowy Nad Okszą
 • Pajęczno
 • Kłomnice
 • Gidle
 • Mykanów
 • Kamyk
 • Działoszyn
 • Kamieńsk
 • Rogowiec
 • Kleszczów
 • Strzelce Wielkie
 • Nowa Brzeźnica