Bumper ball, inaczej zwany bubble soccer, bubble football.

Ta wciągająca atrakcja, to idealna forma aktywności na świeżym powietrzu, która dostarczy Ci mnóstwo śmiechu i emocji. Doskonały pomysł na imprezy, eventy czy po prostu dni pełne radości i zabawy. Przekonaj się sam, jak świetnie można się bawić!

Bumper Ball bez granic – zabawa, która dociera do Ciebie!

Dmuchane kule dostarczymy do Ciebie!

Bumper ball to kapitalny sposób uprawiania sportu z poczuciem humoru. Polega na grze w piłkę nożną w dużych, dmuchanych kulach. Kule te pozwalają na bezpieczne i efektowne zderzanie pomiędzy zawodnikami, dając przy tym ogromną frajdę i dużo śmiechu.
Mecz bubble soccer to tylko dodatkowa atrakcja — zabawa i atrakcyjność bumper balla polega głównie na wzajemnym zderzaniu się zawodników, dostarczając grającym ogromną dawkę endorfin.

Kule bumper ball – jak działają?

Bumper Ball zostały tak skonstruowane, żeby uwolnić nogi człowieka i dać mu możliwość samodzielnego poruszania się. Co daje możliwość wykonywania przeróżnych akrobacji zderzania się z innymi uczestnikami gry oraz odbijania się od podłoża czy też ścian. Kule wyposażone są w regulowane szelki dające stabilizację tułowia, jak i w uchwyty, które dodatkowo pomagają kontrolować kulę.
To rozwiązanie technologiczne otworzyło zupełnie nowe perspektywy gier i meczów futbolowych.

Bumper ball wynajem

Nie możesz dojechać na nasze stacjonarne boisko? My dowieziemy nasze kule do Ciebie, co niewątpliwie uatrakcyjni każdą imprezę. Wynajem Bumper Ball jest możliwy z dowozem.
Organizujesz event firmowy, imprezę urodzinową, wieczór kawalerski lub panieński, a może po prostu chcesz spotkać się ze znajomymi i wspólnie świetnie się bawić, robiąc coś niecodziennego? Przepis na dawkę niezapomnianej rozrywki to zdecydowanie bumper ball. Wynajem to świetna opcja, a dmuchane kule spełnią swoją rolę w każdych warunkach. Nie musisz przejmować się logistyką, a jedynie czerpać frajdę ze świetnej zabawy!

Kule bumper ball — dla kogo?

Dla każdego! Jeśli lubisz dobrą zabawę, chcesz spędzić czas aktywnie, a przy okazji potrenować mięśnie brzucha — od śmiechu, rzecz jasna! — dmuchane kule bumper ball są dla Ciebie. Nie wymagają specjalnych umiejętności, nie trzeba mieć też wyjątkowej kondyncji fizycznej, by dmuchane kule do biegania dostarczyły niezapomnianej frajdy! Tak więc jeśli wcześniej wydawało Ci się, że bumper ball przeznaczone są tylko dla piłkarzy czy sportowców, nic bardziej mylnego! Piłka nożna w kulach to propozycja dla każdego, kto chce przeżyć fantastyczną przygodę i niebanalnie spędzić czas!

Dmuchane kule bumper ball — czy to bezpieczne?

Chcesz spróbować czegoś nowego, kuszą Cię dmuchane kule bumper ball, ale zastanawiasz się, czy to bezpieczne? Jak najbardziej! Kule chronią graczy od czubka głowy aż po kolana, stąd poważne kontuzje nie wchodzą w grę. Można bezpiecznie przewracać się lub przeciwników, bez obaw o urazy. Kule amortyzują uderzenia, sprawiając, że zderzanie się jest po prostu fantastyczną zabawą, dostarczającą mnóstwa endorfin i nieco adrenaliny!

Jesteś zainteresowany/a?

Sprawdź jak do Nas dojechać

Wyznacz trasę do Warta Fun Park >>
Poniżej znajdziesz okoliczne miejscowości i przybliżoną odległość.

Bumper Ball Częstochowa

28 km od Częstochowy

Bumper Ball Radomsko

30 km od Radomska

Bumper Ball Kłobuck

27 km od Kłobucka

Bumper Ball Szczerców

41 km od Szczercowa

Bumper Ball Bełchatów

55 km od Bełchatowa

Pozostałe miejscowości w okolicy Warta Fun Park:

 • Ostrowy Nad Okszą
 • Pajęczno
 • Kłomnice
 • Gidle
 • Mykanów
 • Kamyk
 • Działoszyn
 • Kamieńsk
 • Rogowiec
 • Kleszczów
 • Strzelce Wielkie
 • Nowa Brzeźnica